Uzman Klinik Psikolog & Aile Danışmanı Sinan KAVAS

Danışan Yorumları

Danışan Yorumları

Mine Hanım Danışan

Sinan Bey i Zor durumda kaldığım anlardan birinde bir internet araştırması sonucu buldum.Bende panik atak ve kaygı bozukluğu vardı ve yıllardır bu durumla uğraşıyordum.Kendisinden emdr tedavisi aldım.Yıllarca uğraştığım o kaygılar korkular bir süre sonra normale döndü.Genç yaşına rağmen oldukça başarılı ikna kabiliyeti yüksek neşeli ve net bir insandır.Ayrıca işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum.İyi ki karşılaştık. Her şey için teşekkür ederim Sinan Bey

Asım Bey; Danışan

Geçmek bilmeyen ve sürekli artan takıntılarımdan yüzünden hayatım yaşanmaz hale gelmişti.işimde arkadaşlar arasında çok büyük sorunlar yaşıyordum.Sosyal hayatımıda çok derinden etkileyen bir durumdu ve zamanla eşimle de sorunlarım arttı.Bir uzman a görülme ihtiyacı hissettim bu rahatsızlığı atlatamıyordum tam bu sırada şans eseri Sinan bey ile tanıştım. Yaklaşık 12 seans bilişsel davranışçı terapi uygulandı. Şu an takıntılarımın bir çoğu gitmiş bulunmakta artık daha özgüvenli bakabiliyorum. Eğer siz de bu takıntı illetinden kurtulmak istiyorsanız sinan hocama gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Şuan düzelmiş olan hayatımı mutlu bir şekilde yaşıyorum teşekkürler hocam.

Merve Hanım; Danışan

Anlatmaya nerden başlasam bilmiyorum... Ancak, bundan 1-2 ay önce, annemi anksiyete atakları yüzünden psikoloğa götürme kararı almıştım. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile şansımızı Sinan Bey ile denedik. İlk seansta, ikimiz birlikte girdik ve benim de tedaviye ihtiyacım olduğunu söyledi doktorumuz. Böylece maceramız başlamış oldu. Seanslar ilerledikçe rahatsızlığım bir netlik kazandı ve tedavi sürecine geçtik. Açıkçası her konuda çok rahattım. Utanç verici olayları bile, can yakıcı anıları bile düzgünce anlatabileceğim bir güven sağladı Sinan Bey bana. Dediğim şeyleri güzelce dinledi, benim göremediğim, farkına varamadığım çoğu şeyin farkına varmamı sağladı. Güleryüzlü bir insan olduğu için de, seanslar her zaman çok eğlenceli geçti aslında. O psikolojik tedavi görmenin kasveti, bunalımı hiç yoktu. Bunun yanında kişisel gelişimime de oldukça katkısı oldu. Verdiği kitaplar ufkumu genişletecek türdendi. Çok okuyup çok araştıran bir insan olarak, bildiğim her şey yanlışmış bile dedim kendi kendime. Tedavim tam 10 seansta tamamlandı. Ancak gitmeye devam etmeyi düşünüyorum. Bunu benim için mümkün kılan şeyler ise; fiyatlar çok uygun, verdiğiniz ücretin katlarca fazlasına değecek bir hizmet alıyorsunuz ve sonuç her zaman güzel oluyor. Şimdiye kadar Sinan Bey'den terapi görüp, ''Ay hiç memnun kalmadım.'' diyen bir kişi bile görmedim. Annem de iyileşti, sağolsun ailemize tekrar huzur geldi, gülümsemek, hayatı yaşamak diye bir şey varmış dedim kendi kendime. Eğer hala tereddüt ediyor iseniz, bir deneyin derim. İnanın pişman olmayacaksınız. Sevgilerimle~

Rahşan Hanım; Danışan

Sinan beyle 2 ay önce tanıştık,15 yaşındaki kızımın kaygı bozukluğu problemi vardı.Yaklaşık 1 yıldır bu problemi iyice artmıştı. Evden uzaklaşınca kaygısı artıyordu, evden çıkmak istemiyordu. Sinan Beyle görüştük,bu problemini emdr tedavisi ile çözeceğini söyledi.Ve biz seanslara başladık,kızımın durumu Sinan Bey sayesinde her seansta daha iyiye gitti. Sinan Bey 9.seans sonunda kızımın sorununu tamamen çözdü.Kendisi çok iyi bir psikolog,iyi ki Sinan Beyle tanışmışız ve iyi ki danışanı olmuşuz. Mesleğinde çok başarılı bir psikolog,başarılarının devamını diliyorum..

Bensu Hanım;

Sinan bey ile bir başka doktor arkadaşımızın tavsiyesi sayesinde aile terapisi yardımı almak için rendevu alıp gittik. yaklaşık 2 aydır terapi alıyoruz ve yalnızca aile terapisi değil normal hayattaki sorunlarımızı ve bazen başka başedemediğimiz konularda da tavsiyesini görüşlerini aldım almaya da devam edeceğim. ilk zamanlara göre şimdi eşimle problemlerimizi yavaş yavaş halletmeye başladık. Bize evliliği gerçek anlamada ne olduğunu baştan anlamaya başladık diyebiliriz. Şunu da içtenlikle söyleyebilirim ki gerçekten alanında uzman bir psikolog. Anladığını bize hissettiriyor. İyi ki sizi tanımışız sinan bey. Eşimle daha iyi iletişim kurabiliyoruz daha iyi ilişkimiz var ve bunu büyük ölçüde sinan beye borçluyuz. Hiç düşünmeden gidebilirsiniz.

Sidar Bey;

2018 yılı yazında EMDR Terapisi için Sinan beye başvurdum. Birçok konuda problemler yaşıyordum ve artık kendimi tanıyamaz hâle gelmiştim. Şimdilerde geçmişten gelen ve hali hazırda yaşadığım o problemlerimle ve sorunlarımla gayet iyi bir şekilde başa çıkabiliyorum. Aynı zamanda çok anlayışlı biri. Çok sorgulayan biri olduğum ve okumayı sevdiğim için ne zaman kitap önerisi istesem elinden geldiğince bu konuda da yardımcı oldu. Başladığım zamandan bu yana bambaşka biriyim ve bu durumdan çok mutluyum. Tüm bu değişimimde Sinan beyin yardımları var. Eğer sizde EMDR Terapisi için doktor arıyorsanız Sinan beyi gönül rahatlığıyla öneririm.