Uzman Klinik Psikolog & Aile Danışmanı Sinan KAVAS

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Psikolojik Danışmanlık

Şirketler için doğru bireyi doğru pozisyonda doğru şartlar altında çalıştırmak ne kadar önemliyse bireyinde yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda çalışmaları o denli önem taşımaktadır. Yapılan araştırmalara göre çalışanların maddi ihtiyaçlarını giderdiği kadar manevi ihtiyaçlarına da karşılık buldukları zaman işlerinde verim alabilmektedirler. Bu durum bireye alanında ilerleme avantajı sağladığı gibi şirketlere de büyüme fırsatı vermektedir. Bundan dolayı bir pozisyona hangi özellikteki bireylerin uygun olduğuna karar vermek önemli bir noktadır. Bu noktada kurumsal psikologlar iş tanımına uygun bireyleri seçmekte, bireylerin işten verim alabilmeleri adına psikolojik danışmanlık hizmetleri vermekte, iletişim ve olumlu ilişkilerin kurulması adına eğitimler vermektedir.

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Psikolojik Danışmanlı

Kurumsal psikolojik danışmanlık; şirketler için doğru bireyi doğru pozisyonda doğru şartlar altında çalıştırmak ne kadar önemliyse bireyinde yetenekleri ve ilgileri doğrultusund...

- Detaylı bilgi

Blog & Makaleler

Bir çok konuda toplumu bilinçlendirmek adına makaleler yazıyorum. En son yayınladığım makalelerime göz atmak ister misiniz?